Як у місті лікували ковід: трагічні історії харків’ян

Історія розвитку місцевого таксі в Харкові: від “Ваньки” до сучасних служб

Харківський ювелірний завод – історія розвитку і робота в наш час

Вироби Харківського ювелірного заводу (ХЮЗ) користуються популярністю серед харків'ян,...

Share

“Жовто-сині” впевнено розібралися з найкращою атакою Першої Ліги.

3 тур Першої Ліги України сезону 21/22 закінчився черговою розгромною перемогою команди Олександра Кучера. На одній із найстаріших футбольних арен України “жовто-сині” здобули максимальну перемогу над “Прикарпаттям”, які виступали приймаючою стороною, пише ikharkovchanin.com.

Зріючий скандал

Стартовий склад перед початком матчу

Матч розпочався з того, що ледь не спалахнув скандал, та потім потроху зійшов на ні. Справа в тому, що телеканал “Футбол”, як офіційний віщун ПФЛ знову стикається з проблемою демонстрації матчів саме “Прикарпаття”. В минулому матчі з донецьким “Олімпіком” коментатора не було на своєму місці 15 хвилин, а в цей раз взагалі Івано-Франківськ вийшов на зв’язок за хвилину до завершення першого тайму. Не кажучи вже про те, що повністю всі проблеми було вирішено на початку другого тайму, коли вже коментатор вийшов у ефір.

Тож франків’яни вловили можливість, і спостерігали за грою прямісінько з трибун “”Руху”. А харків’яни лаялися в коментарях YouTube.

Щодо гри. Як фаворит ПФЛ, “Металіст” не вмикав турбо-прискорення, і з 16 хвилини реалізував гол. Маілтон пройшов по краю штрафної зони, і з половини флангу зробив навіс. Через жахливу гру центральних захисників, Жо спокійно пробив головою – і рахунок у матчі відкрили гості, 0:1.

Далі було порушення з боку фарнківців: коли Назарій Воробчак збив Жо, який вже виходив сам-на-сам з воротарем Андрієм Новаком. Головний арбітр зафіксував порушення правил, показав червону картку Воробчаку, і призначив пенальті, яке виконав Фарес Балулі – 0:2, після чого закінчився перший тайм.

“Ні!” камбеку!

Руслан Фомін святкує гол

В другому таймі франківці стали більш зухвалими, в більшості через мотивацію головного тренера, Олега Рипана. Харків’яни просто вирішили погратися з господарями, повністю взявши м’яч під контроль. Проте гравець “Прикарпаття”, Іван Сондей, забив просто шедевральний м’яч: під час його навісу з флангу, м’яч зіскочив і потрапив в дальній кут воріт “жовто-синіх”. Данило Каневцев хоч і стояв прямісінько коло лінії, але не врятував – 1:2.

На поле почалася нестабільна ситуація. Олександра Кучера не влаштовувала нічия, яка мусила от-от початися, тому він вчасно провів заміни. І відразу розпочалися шедевральні моменти: Брайан Ріаскос провів гарматний простріл, але Андрій Новак прийняв удар у свої коліна, і зірвав атаку колумбійця. А далі Фарес Балулі скинув м’яч в ноги Євгену Банаді, чий удар витяг Новак, але тут наскочив на м’яч Руслан Фомін, і від удару капітана “Металіста” Новак не оговтався – 3:1.

Пригнічені прикарпатці під кінець матчу стали грати більш жорсткіше, і на полі ледь не відбулася бійка, яку головний рефері, Ярослав Козик, тушив “гірчичниками”. Господарі навіть намагалися спровокувати Балулі, внаслідок чого він жорстко пхнув Василя Цюцюру. Далі француз навісив зі штрафної, після чого Євген Банада пробив головою в дальній кут – 1:4.

Таким чином, “Металіст” громить “Прикарпаття”, яке до поєдинку мало найкращу атаку ПФЛ – 6 голів. А тепер, враховуючи цю перемогу, найкращу атаку ПФЛ має “Металіст”, оскільки кількість голів харків’ян дійшла до 9.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.